Fundacja
Historia i informacje o Fundacji
Przychodnia
Macierzyństwo i Życie
 
Nauka Kościoła
Dokumenty
Naprotechnologia
Lekarze i instruktorzy

Aktualności, Fundacja w mediach, Informacje prasowe, Konferencje

Wystąpienia dr Macieja Barczentewicza

22/03/10

Prezes Fundacji Dr Maciej Barczentewicz wygłosił w ostatnim czasie następujące prelekcje i wykłady:

17 października 2009 r. w Grodnie podczas Sympozjum “Niepłodność małżeńska – aktualny problem społeczny. Kościół w trosce o rodziny na Białorusi”. Wykład: “NaProTechnology nowa nauka o zdrowiu prokreacyjnym kobiety”.

21 listopada 2009 r.
 w Katowicach na Konferencji Naukowo – Szkoleniowej „Niepłodność – trudny problem zdrowia publicznego” pod Patronatem Honorowym Prezesa Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego Prof. dr hab. n. med. Ryszarda Poręby. Wykład: „NaProTechnologia – czy właściwy wybór?”.

6 lutego 2010 r. w Lublinie podczas Międzynarodowej Konferencji Naukowej na Uniwersytecie Medycznym „Bioetyka w Praktyce Medycznej”. Wykład: „Naprotechnology – jako praktyka ginekologiczno-położnicza zgodna z etyką, wbrew mainstreamowi medycyny reprodukcyjnej”.

17 lutego 2010 r. w Siedlcach podczas konferencji w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym “Płodność małzeńska w róznych aspektach, możliwości leczenia”. Wykład: „Etyczna praktyka w leczeniu niepłodności”.

6 marca 2010 r. w Gdańsku na Konferencji Naukowej na Uniwersytecie Gdańskim „Bioetyka u początków życia człowieka”. Wykład: „NaproTechnology – etyczna, twórcza i pozytywna nauka i praktyka w ginekologii i w leczeniu niepłodności”.