Fundacja
Historia i informacje o Fundacji
Przychodnia
Macierzyństwo i Życie
 
Nauka Kościoła
Dokumenty
Naprotechnologia
Lekarze i instruktorzy

Aktualności, Konferencje

Międzynarodowe Warsztaty dla Lekarzy „FEMM Medical Management ” 2-4 marca 2018

11/01/18

Fundacja Instytut Leczenia Niepłodności Małżeńskiej im. św. Jana Pawła II (PL)
Fundacja FEMM – Fertility Education & Medical Management (USA)
we współpracy z Instytutem Psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II / Katedra Psychologii Rozwojowej

zapraszają na:

Międzynarodowe Warsztaty dla Lekarzy
„FEMM Medical Management ”

Fundacja FEMM (https://femmhealth.org) współpracuje z Reproductive Health Research Institute (RHRI) wspólnie opracowując protokoły medyczne oparte na najnowszych, standaryzowanych doniesieniach naukowych płynących z badań podstawowych i klinicznych.

Kurs przedstawi aktualne protokoły postępowania w endokrynologii ginekologicznej.

Program 3-dniowego kursu zawiera:

  • pogłębione spojrzenie na fizjologię i endokrynologię rozrodczości
  • przedstawienie protokołów diagnostyczno terapeutycznych RHRI w leczeniu zaburzeń czynności jajnika, menopauzie i niepłodności
  • analizę przypadków klinicznych

Kurs poprowadzi: Profesor Pilar Vigil BMed, MD, PhD, FACOG, członek Papieskiej Akademii Pro Vita

Termin:
2-4 marca 2018

Miejsce:
Centrum Transferu Wiedzy KUL, Al. Racławickie 14 /ul. H. Łopacińskiego 2, Lublin

Informacje o Prowadzącym:
Profesor Pilar Vigil ukończyła studia medyczne w 1982 roku na Pontifical Catholic University w Chile. Uzyskała specjalizację z ginekologii i położnictwa oraz doktorat z zakresu nauk biologicznych (fizjologii) w 1987 roku. Kontynuowała edukację i szkolenie pracując w Texas Institute for Reproductive Medicine (Houston, Texas, USA) oraz Royal Women’s Hospital w Melbourne (Australia). Profesor Vigil jest autorem ponad 100 publikacji w czasopismach i książkach medycznych. Jest również autorem trzech książek o tematyce związanej z niepłodnością. Zorganizowała i uczestniczyła jako prelegent w ponad 200 konferencjach i seminariach w ponad 30 krajach na świecie. Została kilkukrotnie nagrodzona tytułem „women leader” przyznawanym przez prasę w Chile oraz otrzymała wiele nagród za osiągnięcia naukowe w dziedzinie medycyny. Obecnie pracuje jako profesor nadzwyczajny na Pontifical Catholic University w Chile.
Od 1978 roku zajmuje się problemem płodności, niepłodności oraz metodami naturalnego planowania rodziny. Wspólnie z profesorem J.B. Brownem opracowała koncepcję „ovarian continuum”. Profesor Pilar jest członkiem Chilean Fertility Society, Chilean Reproduction Society, Latin-American Society For Research On Human Reproduction, Chilean Obstetricians and Gynaecologists Society, Chilean Natural Family Planning Society. Jest przewodniczącą San Lucas Academy (stowarzyszenie lekarzy katolickich w Chile) oraz prezesem Teen STAR International.
Pilar jest mężatką, ma 4 dzieci.

 

Rejestracja na warsztaty

FEMM Medical Management Course Schedule Lublin, 2-4 Marzec 2018

 REJESTRACJA W DNIACH OD 1 DO 31 STYCZNIA 2018

Rejestracja dokonana za pomocą formularza na stronie http://www.leczenie-nieplodnosci.pl/pl/femm-course-march-2018-registration/  jest warunkowa i zostanie anulowana, jeśli w ciągu 10 dni roboczych nie zostanie dostarczone Organizatorom potwierdzenie wpłaty opłaty.

Opłata za uczestnictwo w warsztatach dla lekarzy z Polski i Europy Wschodniej:
Od dnia 1  stycznia do 31 stycznia  2018:   1500 zł

 Ilość miejsc ograniczona, zapisy wg kolejności wpłat na konto.


Dear FEMM friends:

Our first medical training course for 2018 will be held in Lublin, Poland, March 2-4. Registration details, plus accommodation information, is available on theregistration page; register now to hold your spot, or reach out to us to learn more. The course will be an exciting chance to discuss the principles of FEMM medical management, receive updates on the most recent research, and share patient case discussions. 

Registration is also open for our medical training course in New York, June 1-3.

As always, we love hearing from you.

     SIGN UP FOR MEDICAL TRAINING